Jake Clennell
کارگردان و فیلم پردازی با 25 سال تجربه در زمینه تولید فیلم و برنامه تلویزیونی است و به صورت تجربی یوگا تمرین می کند. فیلم قبلی او، The Great Happiness Space مستندی است که چندین جایزه کسب کرده و در Netflix موجود می باشد. این فیلم از شبکه های Sundance آمریکا و Channel 4 انگلستان پخش شده است و از سوی The London Times و Variety نقدهای فوق العاده ای کسب کرده است.
clennellfilms.com

 


Lindsey Clennell
 
مدیر اجرایی این فیلم، مربی یوگای Iyengar است و در زمنیه تولید فیلم مستند و تهیه کنندگی برنامه های تلویزیونی 35 سال تجربه دارد. برخی از آثار او جوایز متعددی کسب کرده است.
lindseyclennell.com

 

BKS Iyengar
(December 14, 1918 – August 20, 2014)
به عنوان تأثیرگذارترین مربی یوگا در جهان شناخته می شود. BKS Iyengar که اکنون 95 ساله است، از سوی Time Magazine در فهرست تأثیرگذارترین افراد جهان قرار گرفته است، از سوی دولت هندوستان لقبی معادل شوالیه کسب کرده، و چندین دکترای افتخاری از سوی دانشگاه های مختلفی در جهان دریافت کرده است. کتاب های متعدد او در سراسر جهان منتشر می شود، آموزش یوگای او خارق العاده است، و درآمدهای مالی او برای حمایت از مدارس و یک بیمارستان در روستای محل تولدش در جنوب هندوستان هزینه می شود.

 

Sadhaka
فیلمی مستند درباره تمرین ها، زندگی و قدرت نفوذ BKS Iyengar است که توسط کارگردان برنده جوایز، Jake Clennell ساخته شده است. سه سال فیلم برداری به پایان رسیده است و اکنون برای به اتمام رساندن این فیلم نیاز به کمک مالی داریم.

با مشارکت در تأمین هزینه ها به ما کمک خواهید کرد تا این فیلم با اهمیت را به پایان برسانیم. فیلمی که بدون شک در طول سالیان آتی دل افراد زیادی را لمس خواهد کرد، بر زندگی آنها تأثیر خواهد گذاشت و موجب بهتر شدن زندگیشان خواهد شد.

این فیلم به صورت غیرانتفاعی تولید شده است. درآمد حاصل از فروش و نمایش این فیلم به پروژه Bellur تعلق خواهد گرفت؛ بنیادی که BKS Iyengar برای حمایت از آموزش، مراقبت درمانی و تصفیه آب در محل تولد خودش، روستای Bellur، راه انداخته است.

این فیلم بر اساس بالاترین استانداردهای BBC/PBS ساخته خواهد شد. شما در سالهای آتی از اینکه نامتان در این وبسایت و در فهرست دست اندرکاران فیلم قرار دارد لذت خواهید برد.

لطفاً پیش پرده فیلم را مشاهده کنید — طول این پیش پرده 22 دقیقه است و تصویر خوبی از این فیلم نشان می دهد — و لطفاً کمک مالی نمایید.

 

.Website contents © 2013-2017 Sadhaka and Clennell Films. All rights reserved